Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.

Reiki - pozitivní nabíjení jídla a pití

Vesmírná energie je všude kolem nás. Tak z jakého důvodu ji nevyužít pro pozitivní nabíjení čehokoliv kolem nás, co nám může prospět.
Dnes se právě z tohoto důvodu budeme věnovat pozitivnímu nabíjení našich nápojů a jídla. Pijeme a jíme všichni, a tak nás jídlo a pití může pozitivně tak i negativně ovlivnit.
Samozřejmě tento návod není určen pro bezhlavé přejídání nebo popíjení čehokoliv nezdravého. To nás od následků našich činů neochrání.
Návod je zejména určený pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí se cítit lépe. Je dnes už známé, že potraviny a voda neobsahují, to co by měly obsahovat, a proto v našem těle nepůsobí až tak pozitivně, jak bychom si sami přáli. Zvětšit jejich energetickou hodnotu pro náš organismus můžeme právě energií Reiki.
Pozitivní nabíjení potravin a nápojů je vhodné pro kohokoliv, jak pro lidi v rekonvalescenci nebo pro toho, kdo chce zvýšit svoje vibrace a koneckonců je to i pro ty, kteří občas ujedou v péči o sebe a potřebují se rychle srovnat.

Návod:
Najděte si vhodné místo, kde se budete cítit příjemně.
Na vámi vybraném místě si pohodlně sedněte a ponořte se hluboko do sebe. Někdy k tomu stačí pozorovat váš dech.
Jste-li už dost ponořeni do sebe, nasměřujte své myšlenky na jídlo/pití, které chcete pozitivně ovlivnit. Jídlo/pití při tom nejlépe svírejte ve svých rukách – sklenici s vodou a vysílejte pozitivní myšlenky přímo do konkrétního pití/jídla. Představujte si, jak pozitivně tohle jídlo/pití ovlivní váš organismus, jak vaše tělo využije všechny potřebné látky v jídle/pití obsažené, jak pěkně vám to pročistí vaše tělo a podobně. Záleží jen na vašich představách. Nepředstavujte si nic negativního i to by se mohlo přenést na vaše jídlo/pití. Pozitivní myšlenky jsou povoleny všechny, které s vámi korespondují.
Pozitivní vyzařování vašich myšlenek do jídla/pití provádějte tak 3 až 5 minut. Může to být delší dobu, ale i kratší. Řiďte se vaší intuicí.
Po skončení pozitivního vyzařování jídlo/pití v klidu snězte bez spěchu. Spěch sebou totiž nese stres a ten by se opět na kvalitě vašeho jídla/pití mohl projevit.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - zdarma

Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

NDIVIDUÁLNÍ KURZ EFT PRO VŠEDNÍ DEN

KONZULTACE Metodou EFT, Autopatie, Reiki i přes Skype

I v roce 2016 - SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY v individuální formě

Bližší info v záložce Akce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one