Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.
OSOBNÍ KONZULATACE, KONZULTACE PŘES SKYPE - METODA EFT, REIKI, HYPNÓZA, MENTÁLNÍ LÉČBA A INTUITIVNÍ DIAGNOSTIKA, AUTOPATIE
Osobní konzultace probíhá klidném domácím prostředí v Kolíně.
Mohu i dojet do Poděbrad, Nymburka, Českého Brodu, Čáslavi.K osobní konzultaci nic zvláštního nepotřebujete, pouze dvě pohodlné židle - křesílka/lůžko a klidnou místnost. Je to možné za příplatek 150Kč.
Konzultace provádím i přes Skype. Moje Skypové jméno je: jirinajiri

Objednat se můžete: e-mail: metodaeft@seznam.cz
mobil: 702 425 733
Na mobil můžete posílat i SMS a volání je vhodné:
ve všední dny: 7 - 20 hodin
so a ne: nonstop

Metoda EFT – jemné poťukávání na akupresurní body na obličeji ruce a trupu
Metodu EFT lze provádět také pře Skype. Stačí si jenom Skype zdarma stáhnout, pořídit si sluchátka s mikrofonem, dát se vzájemně do kontaktů, a pak už se jen domluvíme, kdy to spácháme.
1 ½ hodiny - 700 Kč
1 hodina - 500 Kč

EFT+ HYPNÓZA - je nyní pouze za 1000 Kč. Doba trvání je: 1 hodinu 30 minut až 45 minut.

-------------------------------------------------------


REIKI
Je vlastně přikládání rukou – vesmírná energie. Ošetřování Reiki probíhá v klidném domácím prostředí.
Rozsah: 30 - 45 minut.

SROVNÁNÍ ČAKER A AURY: osobně i na dálku - 500 Kč

ENERGATICKÁ MASÁŽ HLAVY: 500 Kč

ENERGETICKÁ MASÁŽ RUKOU: 500 Kč

Lze také působit pouze na plosky nohou a nebo na místo, odkud vychází bolest nebo nějaký jiný deficit.

Doba trvání: 30 - 45 minut

Cena: 500 Kč

Reiki lze provést i na dálku bez přímého spojení. Doba působení a cena jsou stejné.

!!!NABÍJEČKA!!!! - NOVÉ (odstranění přisáté duše) - Naučím vás jak snadno dobít své energetické baterky.

Rozsah - 60 minut

Cena: 700 Kč

Nabíječka lze provést i přes Skype. Stačí si ho zdarma stáhnout, mít sluchátka s mikrofonem, a pak už se jenom domluvíme, kdy to provedem.

Cena: 700 Kč je splatná na místě. Pouze v případě provedení přes Sikype dopředu na účet, který vám po objednání obratem zašlu. Pokud by k Nabíječce nedošlo ze závažných důvodů z mé strany, tak vám celou částku vrátím na váš účet. Nabíječku lze odhlásit i z vaší strany, a to nejpozději do 48 hodin dopředu, pak vám bude celá částka po odečtení manipulačního poplatku vrácena zpět na účet.

Odhlášení Nabíječky v kratší době než 48 hodin dopředu z vaší strany znamená 40% storno polatek.Také za sebe můžete delegovat někoho jiného.

MENTÁLNÍ SPLYNUTÍ - je součástí Reiki

Rozsah: 45 minut

Cena: 500 Kč

-------------------------------------------------

AUTOPATIE - poradenství - 510 Kč + 690 Kč speciální lahvička

Autopatii lze provádět přes Skype. Skype si zdarma stáhnete. Pořídíte si sluchátka s mikrofonem. Dáme se vzájemně do kontaktů, a pak už se jenom domluvíme, kdy to spácháme.
Poradenství osobní a po Skypu - cena 510 Kč + autopatická lahvička 690 Kč

Autopatie - konzultaci lze provést i přes email zdarma, pouze 690 Kč za autopatickou lahvičku, ale má to tu nevýhodu, že taková konzultace nebývá tak přesná danému člověku jako osobní konzultace.

------------------------------------------------------------

HYPNÓZU nejčastěji provádím jako součást Metody EFT 1000 Kč/11/2 hodiny.
Hypnózu prováděná samostatně - 600 Kč. Osobní konzultace trvá hodinu.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - zdarma

Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

NDIVIDUÁLNÍ KURZ EFT PRO VŠEDNÍ DEN

KONZULTACE Metodou EFT, Autopatie, Reiki i přes Skype

I v roce 2016 - SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY v individuální formě

Bližší info v záložce Akce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one