Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.
METODA EFT
Metoda EFT (Emotional Freedom Techniques) – techniky emoční svobody
Autorem metody je Američan Gary Craig (viz emofree.com).

Metoda EFT je léčebná metoda z oboru energetické psychologie, která pracuje s psychikou i fyzickým tělem člověka a zbavuje ho jeho emočních bloků a nemocí.

METODA EFT VYCHÁZÍ Z PŘEDPOKLADU, ŽE PŘÍČINOU VŠECH PROBLÉMŮ A NEMOCÍ JSOU NEBATIVNÍ EMOCE A PŘÍČINOU NEGATIVNÍCH NEMOCÍ JE PORUCHA V ENERGTICKÉ SYSTÉMU ČLOVĚKA.

Metoda EFT proto využívá některých akupresurních bodů na těle (především hlavě, hrudníku a rukou) a jejich poťukáváním obnovuje správný tok energie v meridiánech v těle. Společně se slovním vyjádřením pocitů, resp. emocí člověka k určité události, pak dochází k propojení psychiky i fyzického těla a postupně k následnému odstranění příčiny daného problému či nemoci.

Proto je metoda EFT velmi úspěšná i v případech, se kterými si neporadí jiné druhy léčby, ať již z oblasti západní nebo alternativní medicíny, nebo v případech, kdy se problémy či nemoci stále vracejí a opakují.
Metoda EFT je nebolestivá a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Metoda EFT vám může pomoci vyřešit například tyto problémy :

fyzické bolesti
kožní problémy
deprese
stres
úzkost a panika
častá únava
nespavost
nadváha
závislosti
stud a vina
nízké sebevědomí
ženské problémy
neplodnost
traumata
poruchy příjmu potravy
strachy a fobie
pocit viny
závislosti
poruchy učení a chování
ztráta blízké osoby
ztráta motivace
uzavření do sebe
alergie
dětské problémy
vztahové problémy
výkonnost, práce, finance
vážné a chronické nemoci

Metoda EFT výhody :

řeší příčiny nemocí a ne pouze jejich projevy
je obvykle rychlá a má dlouhotrvající účinky
vyřešené problémy se již nevrací
je bezbolestná
nemá vedlejší negativní účinky

Metoda EFT se pěkně doplňuje s Mentální léčbou a Intuitivní diagnostikou.

CO K TERAPII POTŘEBUJETE

Osobní konzultace probíhá klidném domácím prostředí v Kolíně. Nejdřív si při čaji, vodě nerušeně promluvíme o vašem problému, a pak ho společně řešíme metodou EFT, popřípadě více metodami.

NOVĚ EFT LZE PROVÁDĚT I NA DÁLKU. Více info najdete na: Osobní konzultace a ceník..

CENA

1 ½ hodiny - 700 Kč

1 hodina - 500 KčMENTÁLNÍ LÉČBA
Mentální léčba a intuitivní diagnostika se odehrává na úrovni našeho podvědomí. Mentální léčba a intuitivní diagnostika terapeutovi dovolí podvědomě navštívit tělo léčené osoby a najít v něm problém či jeho příčinu.

Například u Reiki předává terapeut vesmírnou energii člověku a ta si najde nemocné místo sama, což ale neznamená, že najde příčinu nemoci. To ale terapeut může zjistit při mentální léčbě a potom působit energii Reiki přímo tam, kde je potřeba.

Často je fyzická bolest způsobena emočními problémy, které se ne vždy podaří Reiki odstranit, proto se pak zdravotní problém opakuje. Mentální léčba umožňuje terapeutovi odkrýt pravou příčinu zdravotního problému, a pak například Reiki působit právě tam, kde je to třeba.

Klíčem k uzdravení je odstranit zátěže z lidského těla a využít ohromnou vnitřní ozdravnou sílu lidského organismu.

Mentální léčba je prováděna současně s Metodou EFT, je zdarma - za cenu Metody EFT.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - zdarma

Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

NDIVIDUÁLNÍ KURZ EFT PRO VŠEDNÍ DEN

KONZULTACE Metodou EFT, Autopatie, Reiki i přes Skype

I v roce 2016 - SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY v individuální formě

Bližší info v záložce Akce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one