Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.
Jaro už je tu. Sice se ještě paní Zima zcela nevzdala své nadvlády, ale sluneční paprsky, pokud právě není zataženo, nás už jemně laskají po tváři. S jarem všechno ožívá a roste. A právě tento čas je nejvhodnější pro nový začátek. Je to čas naděje. Na začátku jara nám jenom prospěje udělat si úklid nejenom svého příbytku, ale i svého těla a navýšit, pokud možno přirozeně, svou energii.
K očistě těla můžeme použít běžně rostoucí bylinky jako je například kopřiva dvoudomá, která dělá s naším organismem divy nebo si již předem připravený bylinný preparát, jako je například Regalen, můžeme objednat od nějaké známé firmy. Je opravdu z čeho vybírat. Ovšem pokud se zaměříme na dobíjení našich baterek po dlouhé zimě, tak to už bývá trošku menší výběr. Samozřejmě největším životabudičem je slunce, ale sami víme, jak často ho zakryjí mračna a my jen tušíme jeho existenci.
Jedna z možností jak dobýt tělesnou energii je použít Reiki. Při Reiki záleží hlavně na naší představivosti.

ENERGETICKÁ VANA
Představíme si běžnou vanu, kterou máme doma všichni. V našich přestavách otočíme kouzelným kohoutkem a do vany začne místo vody vytékat přímo čistá energie. Můžeme si to představit jako zlaté světlo nebo jako jiskřící průhlednou tekutinu. Představivosti se meze nekladou. Uložíme do ní naše zimou zmožené tělíčko a necháme energetickou tekutinu vtékat přímo na ně a pozorujeme, jak se postupně naše celé tělo noří kousek po kousku do této čisté energie. Komu dělá problém ponořit si hlavu, ať ji neponořuje a nebo si představí například, že jí má v kouzelné energetické bublině. Záleží jenom na nás. Nepředstavujeme si nic, co nám nedělá dobře. Když už jsme ve zlatém světlu ponoření celý, tak si užíváme všechny pocity, které přicházejí. Pozorujeme teplo, které postupně proudí naším tělem, někdy může přijít i očistná únava. Občas lze pozorovat brnění prstů u nohou a rukou, těžkou hlavu... Poté, co se nabažíme všech našich příjemných pocitů, tak vytáhneme špunt rukou či prsty u nohou a opět sledujeme, jak čistá energie pomaloučku odtéká. Někdy s čistou energií zahlédneme i nějaké tmané chuchvalce nebo tekutinu podobnou inkoustu a podobně. Necháme to všechno volně odtéct. Pak vystoupíme z vany a zabalíme se do lehké hedvábné látky a na závěr se ještě můžeme vystavit slunečním paprskům. Není to však nezbytné.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - zdarma

Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

NDIVIDUÁLNÍ KURZ EFT PRO VŠEDNÍ DEN

KONZULTACE Metodou EFT, Autopatie, Reiki i přes Skype

I v roce 2016 - SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY v individuální formě

Bližší info v záložce Akce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one