Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.
JEDNÁ SE O SPIRITUÁLNÍ LÉČBU, KTERÁ PŮSOBÍ NA HMOTNOU I NEHMOTNOU ÚROVEŇ.

U AUTOPATIE STEJNÉ LÉČÍ STEJNÉ.

AUTOPATIE PRACUJE S JEMNÝMI ENERGIEMI.

AUTOPATIE MÁ ZÁKLAD V HOMEOPATII.

LÉČÍ JEDINCE JAKO CELEK.

AUTOPATIE ZVYŠUJE VITALITU

SLINA/DECH NESE CELOU INFORMACI.

Autopatie je nová celostní metoda harmonizace organismu. V podstatě jde o použití vlastní informace - sliny, dechu pacienta při odstraňování potíží jeho těla i mysli. Nově se užívá i prána.Nemoc je chápána jako porucha centrálního řídícího spirituálního systému.

Léčba vlastní potencovanou slinou/dechem/pránou se opakuje při příznacích návratu původních symptomů. Pro včasné rozpoznání zhoršeného stavu si klient vede poznámky o svém celostním vývoji, který si podrobně zaznamenává do svého zápisníku.

Autopatie může být použita i jako podpůrná metoda s chemickými či jinými hmotnými preparáty. Jinou léčbu nenarušuje. Autopatický preparát ovlivňuje to opravdu podstatné: spirituální či jemnohmotnou dimenzi člověka. Zvyšuje vitalitu.

Použití autopatie má výrazný vliv na zlepšení či úplné uzdravení chronických potíží. Potencovaná slina/dech/prána může vrátit na principu rezonance jemnohmotné centrum do jeho původního harmonického stavu, v jakém bylo před počátkem všech nemocí.

POUŽITÍ AUTOPATIE

Chronické nemoci jako: bolesti hlavy, dušnost, ekzémy, alergie, chronické únavy, porucha ledvin, jater, kloubů, střev, žlučníku, odstranění chronického strachu, úzkosti, nespavosti, srdečních arytmií a mnoha dalších. Autopatie si také poradí s parazity jako je kandida, chalmýdie, toxoplasmósa.

K přípravě preparátu se používá zvláštní skleněná lahvička, která je k těmto účelům přímo určená.

PORADENSTVÍ V AUTOPATII lze provést i na dálku. Bližší informace najdete na: Poradenství a ceník.


CENA

500 Kč za poradenství + 600 Kč za autopatickou lahvičku

Mgr. Jiří Čehovský - http://www.autopatie.cz/

PORADENSTVÍ V AUTOPATII lze i na dálku. Bližší informace najdete na: Osobní konzultace a ceník.
autopatická lahvička
autopatická lahvička
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - zdarma

Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

NDIVIDUÁLNÍ KURZ EFT PRO VŠEDNÍ DEN

KONZULTACE Metodou EFT, Autopatie, Reiki i přes Skype

I v roce 2016 - SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY v individuální formě

Bližší info v záložce Akce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one